اخبار

نهمین جشنواره مشاعره دانش آموزی استانی رضوی آغاز به کار کرد

نهمین جشنواره مشاعره دانش آموزی استانی رضوی آغاز به کار کرد
نهمین جشنواره استانی مشاعره دانش آموزی رضوی با حضور ٤٩ شرکت کننده از سراسر استان در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، دبیر جشنواره مشاعره ملی رضوی در آیین افتتاح این جشنواره بیان کرد: جشنواره مشاعره استانی یکی از برنامه های جذاب در حوزه کودک و نوجوان است که هر ساله کودکان با اشتیاق فراوان در این برنامه شرکت می کنند.

حمیده ماحوزی افزود: این جشنواره با پشت سر گذاشتن ٩ دوره به یک درخت تنومندی تبدیل شده که هر ساله با توجه به کیفیت بالای آن شعرای کودک و نوجوانانی را معرفی می کند.

وی اظهار داشت: علاقه و ارادت به امام رئوف در هر مکان و از هر جا امکان پذیر است و حضور شما در این برنامه نشان از خلوص نیت شما به اهل بیت نبوت و ائمه اطهار می باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان داشت: ١١٠ کودک و نوجوان در مرحله اول این جشنواره نام نویسی کردند که در نهایت با داوری به صورت تلفنی ٤٩ برگزیده جشنواره در برنامه امروز به رقابت می پردازند.

ماحوزی در ادامه از هیئت داوران جشنواره تشکر نمود و ادامه داد: صدیقه مزارعی زاده از جوانان و شاعران استان بوشهر داوری جشنواره مرحله اول که به صورت تلفنی برگزار شد برعهده داشت که با حساسیت فراوان داوری را انجام داد.

وی همچنین از کلیه دستگاه های اجرایی بویژه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر جهت همکاری و حمایت از این جشنواره تقدیر نمود.

شایان ذکر است نهمین جشنواره مشاعره دانش آموزی رضوی از سری برنامه های فرهنگی شانزدهمین جشنواره رضوی است که همزمان با دهه کرامت در استان بوشهر برگزار می شود. 

۲۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.