اخبار

دوازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر چهارشنبه شب با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

دوازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر چهارشنبه شب با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
مرحله پایانی این جشنواره با رقابت ٦٤ نفر که از جمع ٣٧٠ نفر مرحله مقدماتی انتخاب شده بودند، برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، در مرحله نهایی شرکت کنندگانی از استان های بوشهر، تهران، فارس، زنجان، کهگیلویه و بویر احمد، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، همدان و کرمانشاه حضور داشتند.
در پایان این رویداد فرهنگی و هنری به هشت نفر برتر جوایزی به رسم یابود اهدا شد.
محمد اسماعیل ریاضت از تهران با کسب مقام نخست برنده لوح و تندیس جشنواره و کمک هزینه نقدی سفر به حج عمره به میزان ٢٠ میلیون ریال شد.
زینب کاظمی از شهرستان دیر استان بوشهر نیز برنده تندیس و لوح تقدیر جشنواره و کمک هزینه ١٥ میلیون ریالی سفر به عتبات عالیات شد و هادی بردستانی نیز از شهرستان دشتی بوشهر برنده لوح و تندیس جشنواره و کمک هزینه ١٢ میلیون ریالی سفر به حرم امام رضا شد.
فاطمه چگینی رجبی از تهران، فائزه سادات نقیب القربا از استان فارس، فاطمه بحرینی مطلق از شهرستان دشتستان استان بوشهر علاوه بر دریافت لوح تقدیر جشنواره به ترتیب برنده ١٠، ٩ و ٨ میلیون ریال کمک هزینه سفر زیارتی شدند.
زهرا جلالیان از شهرستان دشتستان استان بوشهر و مژگان مقیمی از بوشهر نیز علاوه بر دریافت لوح تقدیر جشنواره به ترتیب برنده ٧ و ٦ میلیون ریال کمک هزینه سفر زیارتی دریافت کردند.
در بخش خانواده رضوی (زوج رضوی) نیز خانواده فاطمه بحرینی مطلق از شهرستان دشتستان استان بوشهر برنده لوح تقدیر و چهار میلیون ریال جایزه نقدی شد.
خانواده زینب کاظمی از شهرستان دیر نیز با دریافت لوح تقدیر و جایزه نقدی سه میلیون ریالی به عنوان رتبه دوم مورد تجلیل قرار گرفت.
جشنواره ملی مشاعره رضوی از سری برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) است که امسال به علت همزمانی با فصل تابستان و گرمای هوا زمان برگزاری آن ١٩ مهر تعیین شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.