اخبار

جشنواره مشاعره رضوی نمادی از طلوع فرهنگ رضوی است +تصاویر

جشنواره مشاعره رضوی نمادی از طلوع فرهنگ رضوی است +تصاویر
حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر روز یکشنبه در نشست با مسئولان برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی و جشنواره استانی دانش آموزی مشاعره رضوی افزودند: جشنواره مشاعره رضوی نمادی از طلوع فرهنگ رضوی است و باید تابش آن در تمام طول سال جامعه را در بر بگیرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر روز یکشنبه در نشست با مسئولان برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی و جشنواره استانی دانش آموزی مشاعره رضوی افزودند: جشنواره مشاعره رضوی نمادی از طلوع فرهنگ رضوی است و باید تابش آن در تمام طول سال جامعه را در بر بگیرد.

ایشان بیان نمودند: جشنواره مشاعره رضوی به عنوان یکی از نمادهای فرهنگ رضوی برای فهم، اجرایی و نهادینه شدن آموزه های امام رضا (ع) است.

حضرت آیت الله صفایی بوشهری با تاکید بر لزوم آشنایی مردم استان بوشهر با سبک زندگی رضوی، گفتند: میزبانی جشنواره رضوی برای این استان یک سعادت و افتخار محسوب می شود و مسئولان برگزاری آن با تلاش خود بوشهر را یکی از استان‌های موفق در برگزاری جشنواره رضوی معرفی کرده اند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه دادند: تجلیل از شاعران و چاپ اشعار استفاده شده در جشنواره های رضوی باید در دستور کار برگزارکنندگان این جشنواره باشد.

ایشان همچنین اظهار داشتند: جشنواره مشاعره رضوی به برنامه ریزی و مدیریت نوآورانه نیاز دارد.

حضرت آیتالله صفایی بوشهری تصریح نمودند: تلاش برای انعکاس جشنواره استانی دانش آموزی شعر رضوی در سطح ملی نیز حائز اهمیت فراوانی است که دعوت از چهره های مطرح ملی می تواند به تحقق این مهم کمک کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفتند: برگزاری نمایشگاه عکس و کتاب رضوی، فراهم شدن پخش مسابقه های جشنواره شعر رضوی در شبکه آموزش، برپایی موزه رضوی از جمله عوامل انگیزشی است که می تواند به حضور جدی مردم در برنامه های مرتبط با جشنواره شعر رضوی به آن پرداخته شود.

ایشان بیان کردند: برگزاری مسابقه عکاسی برای عکاسان بوشهری با موضوع رضوی و تهیه عکس از آستان قدس رضوی نیز از دیگر جاذبه هایی است که می تواند ضمیه جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر باشد.


اتاق فکر
اتاق فکر
اتاق فکر
اتاق فکر

۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.