اخبار

نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر: میزبانی جشنواره مشاعره رضوی یکی از افتخارات استان ماست

نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر: میزبانی جشنواره مشاعره رضوی یکی از افتخارات استان ماست
نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر گفت: میزبانی جشنواره مشاعره رضوی برای این استان یک سعادت و افتخار محسوب می شود و مسئولان برگزاری آن با تلاش خود بوشهر را بعنوان یکی از استان های موفق در برگزاری برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) معرفی کرده اند. به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) از استان بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست با اعضای اتاق فکر،برگزیدگان، داوران و مسئولان ستاد برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی و جشنواره استانی مشاعره رضوی ویژه دانش آموزان افزود: جشنواره مشاعره رضوی نمادی از طلوع فرهنگ رضوی است و باید تابش آن در تمام طول سال جامعه را در بر بگیرد.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: برنامه ریزی و مدیریت نوآورانه نیاز  برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی است.
صفایی بوشهری با تاکید بر لزوم آشنایی مردم استان بوشهر با سبک زندگی رضوی گفت: جشنواره مشاعره رضوی به عنوان یکی از نمادهای فرهنگ رضوی برای فهم، اجرایی و نهادینه شدن آموزه های امام رضا (ع) است.

وی ادامه داد: تجلیل از شاعران و چاپ اشعار استفاده شده در جشنواره مشاعره رضوی باید در دستور کار برگزارکنندگان این جشنواره باشد.
صفایی بوشهری اظهارکرد: تلاش برای انعکاس جشنواره استانی  مشاعره رضوی ویژه
دانش آموزان در سطح ملی نیز حائز اهمیت فراوانی است که دعوت از چهره های مطرح ملی می تواند به تحقق این مهم کمک کند.
امام جمعه بوشهر گفت: برگزاری نمایشگاه عکس و کتاب رضوی، فراهم شدن پخش مسابقه های جشنواره مشاعره رضوی در شبکه آموزش، برپایی موزه رضوی از جمله عوامل انگیزشی است که می تواند به حضور جدی مردم در برنامه های مرتبط با جشنواره مشاعره رضوی به آن پرداخته شود
 
صفایی بوشهری بیان کرد: برگزاری مسابقه عکاسی برای عکاسان بوشهری با موضوع فرهنگ رضوی و تهیه عکس از حرم مطهر رضوی نیز از دیگر جاذبه هایی است که می تواند ضمیه جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر باشد.


اتاق فکر
اتاق فکر
اتاق فکر
اتاق فکر

۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.