اخبار

امام جمعه بوشهر: جشنواره مشاعره رضوی به برنامه ریزی و مدیریت نوآورانه نیاز دارد

امام جمعه بوشهر: جشنواره مشاعره رضوی به برنامه ریزی و مدیریت نوآورانه نیاز دارد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: برنامه ریزی و مدیریت نوآورانه نیاز کار برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی است.

به گزارش دبیرخانه بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) نمایندگی استان بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز یکشنبه در نشست با مسئولان برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی و جشنواره استانی مشاعره رضوی دانش آموزی افزود: جشنواره مشاعره رضوی نمادی از طلوع فرهنگ رضوی است و باید تابش آن در تمام طول سال جامعه را در بر بگیرد.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: جشنواره مشاعره رضوی به عنوان یکی از نمادهای فرهنگ رضوی برای فهم، اجرایی و نهادینه شدن آموزه های امام رضا (ع) است.

صفایی بوشهری با تاکید بر لزوم آشنایی مردم استان بوشهر با سبک زندگی رضوی گفت: میزبانی جشنواره رضوی برای این استان یک سعادت و افتخار محسوب می شود و مسئولان برگزاری آن با تلاش خود بوشهر را یکی از استان های موفق در برگزاری جشنواره رضوی معرفی کرده اند.

وی ادامه داد: تجلیل از شاعران و چاپ اشعار استفاده شده در جشنواره های رضوی باید در دستور کار برگزارکنندگان این جشنواره باشد.

صفایی بوشهری اظهارکرد: تلاش برای انعکاس جشنواره استانی دانش آموزی شعر رضوی در سطح ملی نیز حائز اهمیت فراوانی است که دعوت از چهره های مطرح ملی می تواند به تحقق این مهم کمک کند.

امام جمعه بوشهر گفت: برگزاری نمایشگاه عکس و کتاب رضوی، فراهم شدن پخش مسابقه های جشنواره شعر رضوی در شبکه آموزش، برپایی موزه رضوی از جمله عوامل انگیزشی است که می تواند به حضور جدی مردم در برنامه های مرتبط با جشنواره شعر رضوی به آن پرداخته شود

صفایی بوشهری در ادامه بیان کرد: برگزاری مسابقه عکاسی برای عکاسان بوشهری با موضوع رضوی و تهیه عکس از آستان قدس رضوی نیز از دیگر جاذبه هایی است که می تواند ضمیه جشنواره ملی شعر رضوی در بوشهر باشد.


۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۵۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.