اخبار

اتاق فکر یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در سال 95 آغاز به کار کرد

اتاق فکر یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در سال 95 آغاز به کار کرد
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: به منظور برگزاری هر چه بهتر یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی و هفتمین جشنواره استانی دانش آموزی شعر رضوی اتاق فکر این جشنواره در بوشهر آغاز بکار کرد. حمیده ماحوزی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این اتاق فکر دربرگیرنده نمایندگانی از حوزه های علمیه، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بوشهر، کانون پرورشی و فکری کودکان و نوجوانان و شماری از مسئولان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.
وی اضافه کرد: اعضای این اتاق فکربا هدایتهای نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برای برگزاری شایسته جشنواره رضوی در استان بوشهر تلاش خواهند کرد.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: با توجه به اینکه بوشهر استانی ولایتمدار و دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی به نحوی مطلوب از اهمیت فراوانی برخوردار است.
ماحوزی با اشاره به برگزاری هفتمین دوره جشنواره استانی دانش آموزی شعر رضوی در بوشهر گفت: از آبان سال گذشته فراخوان شرکت در این جشنواره اعلام شده و تا نیمه تیرماه دانش آموزان مهلت دارند برای جشنواره یاد شده نام نویسی کنند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: تاکنون 240 دانش آموز برای شرکت در جشنواره استانی شعر رضوی استان بوشهر نام نویسی کردند که در این بین استقبال دانش آموزان مقطع ابتدایی برای نام نویسی چشمگیر بوده است.
وی یادآور شد: هفتمین جشنواره دانش آموزی رضوی استان بوشهر و یازدهمین جشنواره ملی شعر رضوی همزمان با دهه کرامت به میزبانی بوشهر برگزار خواهد شد.
ماحوزی اظهارکرد: سعی بر این است که از دستاوردهای فرهنگی و هنری هنرمندان استان بوشهر برای برگزاری هرچه باشکوه تر این جشنواره استفاده کنیم.
۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۳۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.