اخبار

رونمایی از فراخوان یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی

رونمایی از فراخوان یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی
در آیین برگزاری مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه کتاب استان از فراخوان یازدهمین جشنواره مشاعره رضوی رونمایی شد.

به گزارش دبیرخانه دائمی جشنواره ملی مشاعره رضوی استان بوشهر، روز دوشنبه در آیین برگزاری دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان که با حضور حضرت آیت آلله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، معاونین محترم استاندار، فرماندهان لشکری، مدیران و مسئولین دستگاه های اجرایی، نویسندگان ، هنرمندان و فرهیختگان استان برگزار گردید، از فراخوان یازدهمین جشنواره مشاعره رضوی رونمایی گردید.

حمیده ماحوزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی طی این مراسم گفت: در این چند سال این افتخار نصیب استان ما گردیده که به عنوان میزبان جشنواره مشاعره رضوی بتوانیم به نوعی  ارادات قلبی خود را به آقا امام رضا(ع) نشان دهیم.

ماحوزی خاطر نشان کرد: امسال نیز به حول قوه الهی توانسیم دهمین جشنواره مشاعره رضوی را برگزار نماییم، امروز نیز همزمان با افتتاحیه نمایشگاه بزرگ کتاب استان با رونمایی از فراخوان یازدهمین جشنواره مشاعره رضوی این نمایشگاه را با نام مقدس امام رضا(ع) مزین می نماییم.

در ادامه مراسم فراخوان یازدهمین جشنواره مشاعره رضوی توسط  حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم بوشهر و معاونین محترم استاندار رونمایی گردید.

دبیرخانه دائمی جشنواره مشاعره رضوی
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.